Nieuws
feb 1, 2012

Nieuwe GYM gevestigd binnen Amstelhof

Vanaf 1 februari 2012 vestigt Jerry Morris zijn GYM binnen Amstelhof Sport & Health Club.

Jerry Morris, vijfvoudig wereld kampioen karate en viervoudig wereldkampioen kickboksen, gaat zijn GYM binnen Amstelhof vestigen. Hij richt zich met name op 2 populaire lessen; Krav maga en kickboksen voor jong en oud.

Een korte uitleg over deze lessen:

Kickboksen
Kickboksen is een uitstekende sport om je zelf fysiek te leren verdedigen, of gewoon mentaal zekerder van jezelf te worden, en lekkerder in je vel te zitten. Het is daarnaast een uitstekende conditie-, en vetverbrande training. Voor de leerlingen die echt fanatiek zijn er ook mogelijkheden om mee te doen aan wedstrijden.

Krav maga
Naast de kickboksen lessen zal Jerry ook 2 keer per week Krav Maga lessen geven vanaf 16 jaar. Jerry is een bond gediplomeerde krav maga instructeur. Krav maga is een vecht-/ zelfverdedigingvorm die ontwikkeld is in Israëlische leger. Er zijn verschillende richtingen in krav maga. Agenten leren bijvoorbeeld hoe ze een gewelddadig persoon moeten bedwingen en arresteren, terwijl het bij burgers puur om effectieve zelfverdediging gaat.

Interesse?
Voor meer informatie, lestijden, inschrijvingen en tarieven kunt u een mailtje sturen naar ringfighter@yahoo.com of telefonisch contact opnemen met Jerry morris 06-47950498

Iedereen kan zich bij de GYM inschrijven, ook als u niet lid bij Amstelhof Sport & Health Club. 

 


 

Design & Development: Unicum Communicatie